کتاب چکیده پایان نامه ها

کتاب چکیده پایان نامه های دفاع شده در دانشکده صدا و سیما از ابتدای فعالیت تا کنون

عکاسی و نظریه

کتاب عکاسی و نظریه به قلم دکتر مهدی مقیم نژاد ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته عکاسی نوشته شده اما به دلیل فراگیر بودن الگوهای نقد کتاب، همه ی علاقه مندان به هنرهای تجسمی می توانند مخاطبان این کتاب باشند

پژوهشی فقهی در خبر و خبرگزاری

كتاب"پژوهشی فقهی در خبر و خبرگزاری" به قلم جواد فخار طوسي نوشته شده است و در آن ضمن پرداختن به موضوع شناسي خبر و خبرگزاري، پيرامون كاركرد خبر و نقش آن در پديده هاي فرهنگي، قضايي، حقوقي و... بحث شده است.

تصویرو مجسمه سازی در فقه شیعی

کتاب «تصویرو مجسمه سازی در فقه شیعی» اولین کتاب منتشر شده از سوی انتشارات مدرسه اسلامی هنر است که روانه بازار نشر شد.

اندیشه های انتقادی در مطالعات تلویزیونی

کتاب "اندیشه های انتقادی در مطالعات تلویزیونی" دکتر مهدی رحیمیان توسط انتشارات دانشگاه صدا و سیما منتشر شد.

تاملاتی در دین و رسانه

کتاب "تاملاتی در دین و رسانه" تالیف دکتر کمال اکبری توسط ارمغان حیات منتشر شد.این کتاب مجموعه مقالاتی است که مولف به تناسب شرایط زمانی تدوین کرده است

دین و ارتباطات

کتاب دین و ارتباطات به همت مجید محمدی توسط انتشارات کویر در 440 صفحه منتشر شده است

تصویر و ذهن: فیلم، فلسفه و علوم شناختی

کتاب تصویر و ذهن: فیلم، فلسفه و علوم شناختی با موضوه سینما، تلویزیون و فلسفه به قلم گريگوري كوري و ترجمه محمد شهبا توسط انتشارات دانشگاه صدا و سیما منتشر شده است

تهیه کنندگی برای تلویزیون با نگاه سیستمی

کتاب"تهيه كنندگي براي تلويزيون با نگاه سيستمي" توسط انتشارات دانشگاه صدا و سیما منتشر شده است. در چکیده این کتاب آمده است: در كشور ما، كمبود منابع آموزشي در زمينه ي تهيه كنندگي، موجب گرديده است كه دست اندركاران، نه تنها به اهميت نقش تهيه كننده ي تلويزيوني واقف نگردند، بلكه كمتر شاهد ساخت برنامه به شيوه ي صحيح و علمي باشيم.

مبـاني تبليـغ

کتاب مبـاني تبليـغ نوشته دکتر محمدحسن زورق را انتشارات سروش براي نوبت سوم روانه بازار کرد.

نگاهی به فلسفه روشنگری و بازتاب آن در هنر

دکتر محمد ضیمران مدرس فلسفه غرب، از معدود شارحان فلسفه غرب در ایران است که جز ترجمه ، سال هاست در زمینه تالیف هم فعال بوده است. وی در جدیدترین کتاب خود با عنوان «نگاهی به فلسفه روشنگری و بازتاب آن در هنر»، که 93/4/17 توسط نقش جهان ارتباط «ذهنیت مدرن» را با زیبای شناسی بررسی می کند.

مبانی هنر، تصویر و تبلیغ

کتاب مبانی هنر، تصویر و تبلیغ تالیف خداداد رضایی؛ درباره آشنایی با "مبانی هنر" و ارایه مطالبی از هنرهای گوناگون است که با زبانی ساده و ضمن استفاده از تصاویر متنوع و مربوط به هر هنر است . کتاب "مبانی هنر "با هدف آماده ساختن هنرجویان و آشنایی علاقه مندان ورود به رشته هنر در دانشکده های هنری مورد توجه قرار گرفته و برابر با سرفصل مبانی درس هنر، تصویر و تبلیغ رشته روابط عمومی تالیف شده است.

زمینه های ارتباطات میان فرهنگی Intercultural Communication in Contexts

کتاب زمینه های ارتباطات میان فرهنگی با عنوان Intercultural Communication in Contexts در چهارمین ویرایش خود در سال 2007 از سوی انتشارات مک گروهیل به چاپ رسیده است

ذن در هنر کمان گیری

کتاب" ذن در هنر کمان گیری" به نویسندگی اویگن هریگل توسط انتشارات فراروان منتشر شده است.

سطوح روایت در قصه های قرآن

كتاب "سطوح روايت در قصه هاي قرآن" به قلم حجت الاسلام دکتر غلامرضا يوسف زاده توسط پژوهش هاي اسلامي صدا و سيما منتشر شده است.

مبانی زیباشناسی

کتاب "مبانی زیباشناسی". پیر سوانه. مترجم: محمدرضا ابوالقاسمی.توسط نشرماهی منتشر شده است.« مبانی زیباشناسی» اصول اولیه بحث زیباشناسی را در سطح دانشجویی بررسی می کند. این کتاب تاریخ زیباشناسی فلسفی را مرور و به بحث های مهم و ضروری این رشته جدید می پردازد.

فلسفه هنر و زیبایی شناسی

فلسفه هنر و زیبایی شناسی؛ تالیف جان هاسپرز و راجر اسکراتن؛ ترجمه دکتر یعقوب آژند؛ توسط انتشارات دانشگاه تهران منتشر شده است.

مدیریت رسانه

کتاب مدیریت رسانه دکتر حسن خجسته باقرزاده معاون برنامه ریزی سازمان صدا و سیما توسط انتشارات «تیسا» در خردادماه 93 منتشر شده است.

هنر اسلامی

كتاب هنر اسلامی" بررسی هنر در دوره اسلامي در قرون متمادی" نوشته ارنست کونل ترجمه هوشنگ طاهری توسط انتشارات توس در سال 92 منتشر شده است.

ارتباطات انسانی

کتاب ارتباطات انسانی (جلد اول) تالیف دکتر علی اکبر فرهنگی، برای چاپ هیجدهم توسط انتشارات خدمات فرهنگی رسا، 1390 منتشر شده است.

  • تعداد رکوردها : 91

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.