هشتمین نشست تخصصی فقه رسانه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر مبلغی

هشتمین جلسه از سلسله نشستهای تخصصی فقه رسانه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر مبلغی در دانشکده صدا و سیما قم برگزار شد.

12 آبان 1392

انتصاب دکتر گودرزی به عنوان سرپرست دانشکده صدا و سیما قم

در پی استعفای دکتر اکبری از ریاست دانشکده، طی حکمی از طرف دکتر غلامرضایی، معاون آموزش و پژوهش سازمان و رئیس دانشگاه صدا و سیما، دکتر حسین گودرزی(رئیس مرکز پژوهشهای اسلامی صدا و سیما) با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشکده منصوب شد.

21 مهر 1392

دیدار مدیران دانشکده صدا و سیما قم با رئیس مجلس شورای اسلامی

رئیس، معاونین و مدیران دانشکده صدا و سیما قم، روز پنج شنبه 1392/7/4 با حضور در دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی در قم با ایشان دیدار کردند.

6 مهر 1392

اسامی پذیرفته شدگان نهایی دانشکده صداو سیما قم

ضمن عرض تبريک بمناسبت فرا رسيدن سال تحصيلی و خير مقدم به شما دانشجوی ورودی جديد، اسامی پذیرفته شدگان نهایی دانشکده صداو سیما- قم جهت تشکیل پرونده

6 شهریور 1392

مراسم تودیع و معارفه مدیران دانشکده صدا و سیما قم

با حضور مهندس پورنصاری، قائم مقام معاونت اداری و مالی سازمان برگزار شد

3 شهریور 1392

دکتر محسن رضایی: برای هزینه نکردن از رهبری پیشنهاد مجمع 400 نفره نخبگان برای تعیین کاندیدای منتخب اصولگرایان را دادم

در دومین نشست دانشجویی با کاندیداهای ریاست جمهوری در دانشکده صدا و سیما قم دکتر محسن رضایی از پیشنهاد خود برای تعیین کاندیدای منتخب اصولگرایان در مجمع 400 نفره از نخبگان سیاسی، اقتصادی، نمایندگان مجلس و اساتید حوزه را مطرح کرد تا کاندیداها در این جمع به ارائه برنامه ها و ارزیابی قرار گیرند.

28 اردیبهشت 1392

حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد در دانشکده صدا و سیما قم

نخستین جلسه از سلسله جلسات پرسش و پاسخ با کاندیداهای ریاست جمهوری در دانشکده صدا و سیما قم با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد برگزار شد.

25 اردیبهشت 1392

گزارش تصویری حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد در دانشکده صدا و سیما قم

گزارش تصویری حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد در دانشکده صدا و سیما قم ز سلسله نشست های پرسش و پاسخ دانشجویی با نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

25 اردیبهشت 1392

دانشکده صدا و سیما قم میزبان حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد است

اولین جلسه از سلسله نشست های پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشکده صدا و سیما قم با حضور حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار می گردد.

24 اردیبهشت 1392

حضرت آیت الله کعبی: استقبال طلاب از دانشکده صدا و سیما قم؛ فرصتی برای خدمت بهتر در رسانه است.

در سومین هم اندیشی اساتید دانشکده صدا و سیما قم، که با حضور اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشکده و سخنرانی حضرت آیت الله کعبی و دکترغلامرضایی معاون آموزش وپژوهش رسانه ملی برگزار شد. حضرت آیت الله کعبی با عنوان اینکه: استقبال طلاب از دانشکده صدا و سیما قم؛ فرصتی برای خدمت بهتر در رسانه است.

21 اردیبهشت 1392

  • تعداد رکوردها : 151

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.