۱۴۰۰/۰۶/۲۸- ۲۳:۵۴ - مشاهده: ۴۴۴

انعقاد تفاهم‌نامه بین دانشکده دین و رسانه و مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم

صبح امروز در دانشکده دین و رسانه صورت گرفت

در راستای همکاری‌های مشترک میان مراکز علمی و دانشگاهی و به منظور بهره جستن از امکانات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ظرفیت ها و توانمندی‌ها، تفاهم نامه دوجانبه ای میان دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما و مرکز آموزش علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی قم منعقد شد. 
در ابتدای جلسه سیدمحمدمهدی موسوی مهر رییس دانشکده دین و رسانه، ضمن تقدیر از عملکرد جهاد دانشگاهی در حوزه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی، انعقاد این تفاهم نامه را امری مهم برشمرد و بیان کرد: اقدامات جهاد دانشگاهی در خصوص دفاع از مرزهای علمی، فرهنگی و پژوهشی کشور نوعی مجاهدت است.
وی ظرفیت های علمی و فرهنگی این نهاد انقلابی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: جهاد دانشگاهی همواره به عنوان مظهر امید و خودشکوفایی شناخته شده است.
در ادامه جلسه محمد رستمی رییس مرکز آموزش علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی قم به ارائه دستاوردهای علمی، فرهنگی و پژوهشی جهاد دانشگاهی پرداخت و بیان کرد: امید می رود با هم افزایی با دانشکده دین و رسانه، بتوان در راستای دست یابی به ایجاد ظرفیت های لازم جهت ارتقای دانشجویان گام برداشت.
شایان ذکر است که همکاری‌های اثر بخش در حوزه آموزش های کاربردی و مهارت افزایی در قالب فعالیتهای فوق برنامه و فرهنگی، ایجاد زمینه برای فعالیتهای مشترک و هدفمند در جهت هم افزایی در حوزه‌های فرهنگی، آموزش و پژوهش های کاربردی و تولید محور، حمایت و پشتیبانی از فعالیت ها و اهداف مشترک، همکاری در ارتقای کمی و کیفی آموزش های کاربردی مشترک، مشارکت طرفین در طراحی و تأسیس دوره‌های کاربردی منطبق با شاخص های وزارت علوم، بخشی از مفاد این تفاهم نامه است.
همچنین در انتهای این مراسم از بخش های مختلف دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما بازدید به عمل آمد.

(روابط عمومی دانشکده دین و رسانه) 

امتیاز شما