تعداد بازدید : 91 - تاریخ خبر : سه شنبه 30 دی 1399 - 15:21  
برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

اختصاص بن اعتباری خرید به دانشجویان و اساتید

«خانه کتاب و ادبیات ایران» به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور نموده است.

لطفا قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه کنید:
این نمایشگاه کتاب به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش صورت می گیرد (نشانی سامانه فروش از طریق سایت ketab.ir اطلاع رسانی می شود).
یارانه خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.
سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب 200 هزار تومان است که از این مقدار 60 درصد، معادل 120 هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب است و 40 درصد، معادل 80 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.
سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی 400 هزار تومان است که از این مقدار 50 درصد، معادل 200 هزار تومان سهم عضو هیئت علمی و 50 درصد، معادل 200 هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
سهم خریدار از یارانه اعتبار خرید کتاب هنگام خرید کتاب محاسبه و کسر می گردد.
با توجه به بودجه اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هراستان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کرده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود
لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و خرید قطعی و ثبت شود.
هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانه خرید کتاب (بن کتاب) می باشد.
هنگام ثبت نام، شماره تلفن همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.

 نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مدت ۲ روز تا ساعت ۲۴ چهارشنبه (۸ بهمن ماه) تمدیدشد.

برای دومین بار تا ساعت 24 روز جمعه 10 بهمن تمدید شد. 

                                          لینک ثبت نام در سامانه:

  
                                           https://bon.tibf.ir

  

(روابط عمومی دانشکده دین و رسانه)

امتیاز شما