تعداد بازدید : 347 - تاریخ خبر : یکشنبه 27 مهر 1399 - 13:23  
تولید 9 فیلم ویژه اربعین در دانشکده دین و رسانه

     هفت تیزر، 1 مستند و 1 میان برنامه، حاصل تلاش دانشجویان دانشکده

دانشکده دین و رسانه هم پای با برنامه سازان،  نذر اربعینی خویش را روانه آنتن شبکه های سراسری نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دین و رسانه، و به همت دانشجویان این دانشکده 7 تیزر کوتاه، یک مستند 20 دقیقه ای و یک میان برنامه زیارت اربعین با مشارکت بسیج سازمان صدا و سیما و مرکز رسانه ای" صف" تهیه و تولید شد.

علی گایینی دانشجوی رشته تولید سیما، تهیه و کارگردانی 7 تیزر اربعینی را به سفارش مشترک تولید دانشجویی دانشکده و بسیج سازمان به عهده داشت. در این تیزرها نجوای دل جاماندگان پیاده روی اربعین حسینی، در فضایی شاعرانه روایت می شود.

مستند " ما اهل کوفه هستیم" به تهیه کنندگی و کارگردانی حجت الاسلام میلاد امینی موحد دانشجوی رشته تولید سیما، اثر دیگر اربعینی تولید دانشجویی دانشکده دین و رسانه بود. این مستند روایت متفاوتی است از یک طلبه عراقی ساکن شهر کوفه که در ایام اربعین حسینی درس و بحث خود را تعطیل می کند تا خانه و کاشانه خود را مهیای پذیرایی از زوار حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) نماید.

میان برنامه 10 دقیقه ای" زیارت اربعین" نیز به کارگردانی حجت الاسلام امینی موحد با مشارکت گروه رسانه ای صف و با صدای دلنشین قاری ممتاز کشوری دکتر محمدامیر کسمایی همراه با نمایش تصاویری بسیار بدیع و جذاب از کربلای معلا، جهت پخش از شبکه های سراسری تولید شد.

 

(روابط عمومی دانشکده دین و رسانه)

امتیاز شما