تعداد بازدید : 491 - تاریخ خبر : شنبه 19 مهر 1399 - 13:01  
پخش سریال مناسبتی"نجلا" به نویسندگی سیدحسین امیرجهانی (فارغ التحصیل دانشکده دین و رسانه) و مهدی حمزه ، از شبکه سه سیما

از اربعین هر شب ساعت 20 و 45 دقیقه

سریال نجلا سریالی است که در ایام اربعین از شبکه سه سیما پخش می‌شود و داستانی پرکشش دارد. «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی و نویسندگی سیدحسین امیرجهانی (فارغ التحصیل دانشکده دین و رسانه) و مهدی حمزه ساخته شده است.

خلاصه داستان سریال نجلا

شخصیت اصلی سریال، نجلا است و قصه پیرامون عبد با بازی حسام منظور و نجلا می‌گذرد.

قصه سریال نجلا ‌در سال ۵۸ می گذرد و دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته وناامنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می دهد، اما همه اینها در طول مسیر دست خوش اتفاق‌هایی می شود.

بازیگران سریال نجلا

حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده و (با هنرمندی) هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

سریال نجلا چند قسمت است

این مجموعه در ۱۵ قسمت برای پخش از شبکه سه سیما در ایام اربعین حسینی آماده شده است.

داستان سریال نجلا به سال ۵۸ بر می گردد و دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می دهد، اما همه اینها در طول مسیر دست خوش اتفاق‌هایی می شود.

پخش مجموعه تلویزیونی نجلا از پنجشنبه ۱۷ مهر ساعت ۲۰:۴۵ آغاز می‌شود و باز پخش آن ۳۰ دقیقه بامداد، ۹:۵۰ و ۱۴ روز بعد است.

 

روابط عمومی دانشکده دین و رسانه
sapp.ir/qiribu

 

امتیاز شما