تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - بازدید:‌۴۰۵۲
پیشرفت های حیرت انگیز ایران اسلامی‌به روایت اسناد سازمان‌های بین المللی معتبر

...

بمناسبت 41 امین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران نشست مشترک اعضای بسیج پایگاه سردار شهید سلیمانی اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه ملی و پایگاه سیدالشهدای دانشکده دین و رسانه در آمفی تئاتر این دانشکده با حضور مدیران ، پژوهشگران و اهالی رسانه برگزار گردید.

در این نشست علمی‌پژوهشگر حوزه انقلاب اسلامی جناب آقای براتی به تشریح پیشرفت های جمهوری اسلامی در ابعاد اقتصادی ، علمی ، امنیتی ، سیاسی و فرهنگی و مقایسه آمار کشورمان با کشورهای پیشرفته جهان به روایت اسناد سازمان‌های بین المللی معتبر پرداختند .

براتی مهمترین هدف دشمن را تصویر سازی غلط از وضع کشور عنوان کرد که برای انحراف افکار ملت ایران به کار می‌گیرند و افشاگری علیه این القای شیطانی را از وظایف دستگاه‌های علمی و پژوهشی و دانشگاهی و رسانه ملی عنوان کرد . وی در ادامه به تلاش علمی 70 نفر از نخبگان حوزوی و دانشگاهی و مطالعه بیش از 17هزار ساعت بررسی اسناد سازمان‌های بین اللملی معتبر در دستیابی خیره کننده جمهوری اسلامی در زمینه‌های عدالت ، استقلال ، معنویت ، آزادی ، کرامت زن ، مردم سالاری دینی ، گسترش رفاه و ... اشاره کرد که شاخص های آماری از فاصله بزرگ پیشرفت های کشورمان با کشورهای پیشرفته و توسعه یافته حکایت دارد. 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشکده صدا و سیما قم می باشد .