تمدید مهلت شرکت در جشنواره علامه حلی حوزه

معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه با همکاری معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در راستای گسترش فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران جوان حوزه های علمیه سراسر کشور، پنجمین جشنواره علامه حلی(ره) را برگزار می کند.

1 آبان 1391

راه اندازی "فقه جامعه شناسی" از ضروریات است

تاسیس"فقه جامعه شناسی" به عنوان یک فقه استنباطی از ضروریات است که باعث تقویت و قوام شاخه های مختلف فقه می شود.

26 مهر 1391

برگزاری درس"خارج فقه فناوری های نوین" در مرکز تحقیقات کامپیوتری نور

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه، درس خارج فقه فناوری های نوین در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی" نور" برگزار می شود.

23 مهر 1391

رابطه رسانه و حاکمیت بررسی شد

نشست تخصصی «نسبت رسانه و حاکمیت » از سلسه نشست های نظریه پردازی، با حضور صاحب نظران حوزوی و دانشگاهی در قم برگزار شد.

23 مهر 1391

واتیکان برنامه رسانه ای خودش را توسعه می دهد

واتیکان، اهتمام ویژه ای به فعالیت های رسانه ای دارد، سخنگوی واتیکان از اجرای طرحی برای انتقال سخنان پاپ به عرب زبان ها خبر داد.

23 مهر 1391

پیام رهبر معظم انقلاب در پی اهانت نفرت انگیز به ساحت نورانی پیامبر اعظم (ص)

در پی اهانت نفرت انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله و سلم حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به امت بزرگ اسلام، پشت صحنه ی این حرکت شرارت بار را سیاست های خصمانه ی صهیونیسم، امریکا و دیگر سران استکبار جهانی خواندند و با تشریح دلایل کینه ورزی صهیونیستها نسبت به اسلام و قرآن، تاکید کردند: سیاستمداران آمریکا اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملت های مسلمان را به درد آورده اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.

25 شهریور 1391

فضای مجازی و سایبر، فضای فوق العاده مهمی است/ زمینه حضور قم در فضای مجازی از اوایل انقلاب شکل گرفته است

طبا مدیر کل ارشاد قم: فضای مجازی وسایبر، فضای فوق العاده مهمی است /زمینه حضور قم در این فضای مجازی از اوایل انقلاب شکل گرفته است

20 شهریور 1391

بلوک رسانه ای عدم تعهد

رئیس رسانه ملی همزمان با شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد در پیامی خطاب به رسانه های بین المللی شرکت کننده در اجلاس اعلام کرد: پیشنهاد می کنم با همیاری و همبستگی شما همکاران بلوک رسانه ای عدم تعهد در مقابل بلوک رسانه ای نظام سلطه را به وجود آوریم.

11 شهریور 1391

آثار خبرنگاران در جریان برگزاری اجلاس غیرمتعهدها کتاب می شود

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر ارشاد گفت: آثار روزنامه نگاران و خبرنگاران در جریان برگزاری اجلاس غیر متعهدها کتاب می شود.

5 شهریور 1391

حضرت آيت الله جوادي آملي: در بخش هنر محقق وجود ندارد

حضرت آيتالله جوادي آملي در ديدار تعدادي از سينماگران و کارگردانان کشور، با تسلیت فرارسیدن ماه حزن و اندوه محرم: اگر هنر بتواند بعد از شکوفايي، خودش را عرضه کند به رسالت عظيم خود دست يافته است.

4 شهریور 1391

  • تعداد رکوردها : 98

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.