نخستین جشنواره علم، فناوری و رسانه

نخستین جشنواره علم، فناوری و رسانه

2 تیر 1392

گزارش گاردین از افزایش محبوبیت فیلم های سینمایی با محوریت پیامبر اسلام

مخاطبان سینما در دنیای غرب همیشه به سینمای مذهبی و مضامینی از این دست توجه نشان داده اند اما نباید از این موضوع نیز گذشت که پتانسیل و ظرفیت سینمای مذهبی در جهان اسلام نیز بسیار بالاست.

20 خرداد 1392

فراخوان مقاله "فصلنامه مطالعات معنوی"پژوهشکده باقرالعلوم

فصلنامه مطالعات معنوی پِژوهشکده باقرالعلوم (ع) برای شماره آینده خود، فراخوان مقاله داد.

13 خرداد 1392

فراخوان بیستمین دوره کتاب سال دانشجویی اعلام شد

فراخوان بیستمین دوره کتاب سال دانشجویی، چهارمین دوره کتاب سال قرآنی دانشجویان و دومین دوره انتخاب کتاب الکترونیک دانشجویی از سوی دبیرخانه دائمی جشنواره کتاب سال دانشجویی اعلام شد.

8 خرداد 1392

حجت الاسلام پناهیان:تغییر جدی در سینما، بدون تحول در آموزش عالی هنر اتفاق نمی افتد

حجت الاسلام علیرضا پناهیان با اشاره به لزوم توجه به تحول علوم انسانی بخصوص در حوزه هنر اظهار داشتند: مهترین بخشی که در آموزش عالی نیاز به تحول دارد آموزش عالی هنر است و هرگاه که این تحول بسیار عمیق در آموزش عالی هنر اتفاق افتاد آن زمان می توان منتظر تغییر و بهبود وضع سینما در در عرصه عمل هم باشیم. وی افزود: با توجه به اطلاعی که بنده دارم فعلا هیچ گونه اتفاق و تحولی در آموزش عالی هنر نیفتاده است.

21 اردیبهشت 1392

آدرس جدید پایگاه جامع اینترنتی استاد شهید مرتضی مطهری

پایگاه جامع اینترنتی استاد شهید مرتضی مطهری (motahari.ir) با حضور دکتر علی لاریجانی در نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی شد.

13 اردیبهشت 1392

سال ۹۲ را به عنوان "سال حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی" نامگذاری می کنیم

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۲، با اشاره به حرکت رو به جلوی ملت ایران در سال گذشته بویژه در مواجهه ی اقتصادی و سیاسی با جهان استکبار، چشم انداز سال ۹۲ را امیدوارانه و همراه با پیشرفت و تحرک و ورزیدگی و حضور جهادی ملت ایران در عرصه های سیاسی و اقتصادی دانستند و تاکید کردند: با این نگاه، سال ۹۲ را "سال حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی" نامگذاری می کنیم

17 فروردین 1392

مقام معظم رهبری: توقعات و انتظارات از صدا و سیما بسیار بالاتر است

مقام معظم رهبری سازمان صدا و سیما را یک مجموعه پیچیده فنیِ هنریِ سیاسیِ سازمانی خواندند و خاطرنشان کردند: مسئولان صدا و سیما افرادی خوب، متدین و پایبند به ارزش ها هستند اما توقعات و انتظارات نیز از صدا و سیما بسیار بالاتر است.

19 اسفند 1391

مقام معظم رهبری:نگاه به هنر اسلامی و سینمای دینی باید نگاهی بلند مدت با بهره گیری از ابزار هنر برای تأثیرگذاری حداکثری باشد

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه شنبه 30 بهمن ماه 91 در دیدار جمعی از مسئولان و دست اندرکاران جشنواره مردمی فیلم عمار عنوان کردند:نگاه به هنر اسلامی و سینمای دینی باید نگاهی بلند مدت و همراه با برنامه ریزی دقیق و امید به آینده و بهره گیری مناسب از ابزار هنر برای تأثیرگذاری حداکثری باشد.

2 اسفند 1391

اطلاعيه برگزاري دومين جشنواره فيلم اشراق

دومين جشنواره فيلم اشراق با موضوع روحانيت و حوزه هاي علوم ديني مهر ماه 92 به همت مركز فرهنگي هنري دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم برگزار می گردد

28 بهمن 1391

  • تعداد رکوردها : 98

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.