تخفیف دانشجویان برای بلیت های جشنواره فیلم فجر

تخفیف ویژه دانشجویان برای بلیت فیلم های سی و دومین جشنواره فیلم فجر

24 دی 1392

علیرضا رضاداد: می توان جشنواره ای اسلامی و انقلابی برگزار کرد

علیرضا رضاداد دبیر سی و دومین جشنواره فیلم فجر: می توان جشنواره ای اسلامی و انقلابی برگزار کرد.جشنواره های مختلف مکمل هم هستند.

21 دی 1392

مستند سیاسی "سرزمین سلمان" در جشنواره فیلم عمار

مستند سیاسی «سرزمین سلمان» با موضوع حق مالکیت ایران بر جزایر سه گانه تنب کوچک، تنب بزرگ و ابوموسی به جشنواره فیلم عمار رفت.

10 دی 1392

قسم می خورم اگر یک نفر پیدا شود و از کتاب بابانظر فیلم بسازد با کارهای اسکار برابری کند

پرویز پرستویی: من قسم می خورم اگر یک نفر پیدا شود و بیاید از موضوع کتاب «بابانظر» که مفاهیم اکشن، عشقی، مسائل اجتماعی، سیاسی، مقاومت و ایثار در آن گنجانده شده است فیلم بسازد اگر این کار برابری نکرد با کارهای اسکار

3 دی 1392

چهارمین جشنواره­ ی ملی دانشجویی ـ فرهنگی مهرباران یادواره ­ی شهید چمران برگزار می شود

چهارمین جشنواره­ ی ملی دانشجویی ـ فرهنگی مهرباران یادواره ­ی شهید چمران توسط سازمان دانشجویان ایران در پنج رشته برگزار می شود.

24 آذر 1392

اکران رستاخیز بزودی در ایران و جهان؟

فیلم "رستاخیز" به نویسندگی و کارگردانی احمدرضا درویش را می توان بزرگترین پروژه سینمایی کشورمان دانست که درباره قیام عاشورا و با رعایت استانداردهای جهانی و همکاری چهره های شاخص سینمای جهان تولید شده و حال با پایان دوبله عربی آن یک گام به نمایش عمومی نزدیک تر شده است.

9 شهریور 1392

تصویرگری هفت قهرمان ملی

حوزه هنری کودک و نوجوان در نظر دارد مجموعه ای از محصولات هنری و فرهنگی را با محوریت هفت قهرمان ملی برای مخاطبان کودک و نوجوان تولید کند.

3 شهریور 1392

انتهای خیابان پاستور مستند شد

تصویربرداری فیلم مستند سینمایی «انتهای خیابان پاستور» به پایان رسید.«انتهای خیابان پاستور» به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن خان جهانی و جعفر محمدی ساخته شده و روایتی سینمایی از روند انتخابات خرداد ۹۲ و حاشیه های آن است.

16 مرداد 1392

فراخوان پنجمین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری

زنان بخشی از جمعیت پویا و بالنده کشور را تشکیل میدهند که در رشد و سازندگی جامعه نقش مهمی را ایفا میکنند. اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در پی برگزاری چهار دوره جشنواره «زنان و زندگی شهری» در نظر دارد پنجمین دوره این جشنواره را با هدف . . .

16 تیر 1392

حوزه باید فلسفه هنر متناسب با فرهنگ اسلامی را تولید کند

حجت الاسلام پارسانیا: حوزه باید فلسفه هنر متناسب با فرهنگ اسلامی را تولید کند

11 تیر 1392

  • تعداد رکوردها : 98

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.