فراخوان هشتمین جشنواره سینما حقیقت

فراخوان هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را همزمان با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم(ع) در آذرماه 1393 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست. از فرمایشات حضرت علی(ع)» منتشر شد.

26 خرداد 1393

انتشار کتاب چکیده پایان نامه ها و رساله های دانشجوئی دانشگاه علامه طباطبائی با موضوع امام خمینی(ره)

مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی کتاب چکیده پایان نامه ها و رساله های دانشجوئی دانشگاه علامه طباطبائی با موضوع امام خمینی(ره) را چاپ و منتشر کرد.

17 خرداد 1393

فراخوان شانزدهمین جشنواره تئاتر استان قم

حامد حجتی معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: فراخوان شانزدهمین جشنواره تئاتر استان قم به منظور ارسال متون نمایش به دبیرخانه این جشنواره اعلام شد،شانزدهمین دوره این جشنواره شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد

22 اردیبهشت 1393

همایش فردوسی و شاهنامه با محور شاهنامة فردوسي و مطالعات هنری

دانشگاه فردوسی مشهد و فرهنگسرای فردوسی، در نظر دارد در روزهای 24 و 25 اردیبهشت ماه سال 1393، مراسم بزرگداشت فردوسی و شاهنامه را، با محور اصلی " شاهنامة فردوسي و مطالعات هنری"، با حضور دانشمندان، شاهنامه­پژوهان، دانشجویان و دوستداران شاهنامة فردوسي، برگزار کنند

1 اسفند 1392

نشست علمي «بررسی مصداق ارتباط عفیفانه در شبکه های اجتماعی سایبری»

نشست علمي «بررسی مصداق ارتباط عفیفانه در شبکه های اجتماعی سایبری» در پژوهشکده مطالعات دینی فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار شد.

30 بهمن 1392

آیت الله مکارم شیرازی گفت: رسانه بهترین ابزار برای ترویج فرهنگ اسلامی است.

آیت الله مکارم شیرازی عصر دیروز در دیدار فرماندهان پایگاه های بسیج رسانه ملی با اشاره به تاثیرگذاری رسانه بر نگرش مردم گفت: رسانه ملی با ظرفیتی که دارد می تواند با تولید برنامه های متنوع ، از آن برای ترویج فرهنگ اصیل اسلامی استفاده کند.

30 بهمن 1392

معرفی نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره سی و دوم

هیات داوران مسابقه سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، نامزدهای خود را در رشته های مختلف اعلام کردند.

21 بهمن 1392

رشد هنر دینی بدون نظریه پردازی امکان ندارد

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه تقویت و رشد هنر دینی بدون توجه به نظریه پردازی در حوزه نظری و فلسفی هنر امکان پذیر نیست، گفت: ما باید به دنبال تاسیس فلسفه هنر و زیباشناسی اسلامی در کشور باشیم.

12 بهمن 1392

اتکا به آثار حکمای ایرانی رمز تولید دانش رسانه ای است

هادی زمانی، مدرس ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی با انتقاد از وابستگی نویسندگان حوزه رسانه به آثار غربی گفت: اتکا به آثار حکمای ایرانی رمز تولید دانش رسانه ای است

7 بهمن 1392

علیرضا رضاداد در برنامه هفت؛ در حوزه فرهنگ، موثرتر از سینما نداریم

علیرضا رضاداد دبیر جشنواره فیلم فجر در گفتگوی با برنامه هفت؛در حوزه فرهنگ، موثرتر از سینما نداریم و زیباترین حضور مردمی در ایام دهه فجر نیز در همین حوزه سینما و جشنواره است.

5 بهمن 1392

  • تعداد رکوردها : 98

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.