Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 219093
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 10:23
تعداد بازدید : 271

برنامه آموزشی

برنامه آموزشی رشته های ادبیات نمایشی، تولید سیما، علوم ارتباطات اجتماعی

 

  • برنامه آموزشی رشته ادبیات نمایشی
  • برنامه آموزشی رشته تولید سیما
  • رشته علوم ارتباطات اجتماعی

 

برنامه آموزشی رشته ادبیات نمایشی

ترم اول(ادبیات 14) ورودی مهر 1396– مهر 96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 11

1

زبان تخصصی(1)

2

جبرانی

دکتر ماهری

303

12-10

شنبه

23/10/96

2

حکمت هنر اسلامی

2

اختیاری

دکتر صادقی

303

18- 16

شنبه

25/10/96

3

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان (1)

2

تخصصی

دکتر عزتی پرور

303

16-14

یکشنبه

27/10/96

4

ادبیات داستانی

2

جبرانی

استاد کاویانی

303

10- 8

شنبه

26/10/96

5

مبانی فیلم نامه نویسی

2

جبرانی

دکتر داودآبادی

303

12-10

یکشنبه

30/10/96

6

روش تحقیق در هنر

2

تخصصی

دکتر تلخابی

303

10- 8

یکشنبه

2/11/96

7

روانشناسی شخصیت

2

جبرانی

دکتر پویا

303

16-14

شنبه

4/11/96

 

ترم دوم (ادبیات 13) ورودی بهمن 1395– مهر96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 11

1

آشنایی با روند تولید برنامه­های نمایشی

2

جبرانی

دکتر گلبهار

303

10 - 8

چهارشنبه

23/10/96

2

کارگاه نمایش نامه نویسی پیشرفته

4

تخصصی

دکتر کاظم نظری

306

18-14

سه شنبه

25/10/96

3

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان(2)

2

تخصصی

دکتر عزتی پرور

305

16- 14

دوشنبه

27/10/96

4

جامعه شناسی سینما

2

اختیاری

دکتر شرف الدین

305

10- 8

دوشنبه

26/10/96

5

زبان تخصصی(2)

2

جبرانی

دکتر یزدیان

303

10- 8

سه شنبه

30/10/96

6

بررسی نظریات جدید در ادبیات نمایشی

2

تخصصی

دکتر آزاد

303

12- 10

سه شنبه

2/11/96

7

کارگاه پایان­نامه نویسی

2

جبرانی

دکتر تلخابی

305

12- 10

دوشنبه

4/11/96

 
 

ترم سوم (ادبیات 12)– مهر 96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 11

1

مبانی نقد ادبیات نمایشی(1)

2

تخصصی

دکتر عباسی

305

12 - 10

پنجشنبه

23/10/96

2

جنبه های نمایشی در ادبیات فارسی(1)

2

تخصصی

دکتر خبری

303

10 - 8

پنجشنبه

25/10/96

3

نگارش برای رادیو و تلویزیون

2

تخصصی

دکتر گلبهار

303

12 - 10

چهارشنبه

27/10/96

4

نشانه ها و معنا در ادبیات نمایشی

2

تخصصی

دکتر عباسی

305

16 - 14

پنجشنبه

30/10/96

5

کارگاه فیلمنامه نویسی پیشرفته

4

تخصصی

دکتر ثقفی

303

18- 14

چهارشنبه

2/11/96

6

نقد و تحلیل فیلم

2

جبرانی

دکتر حیاتی

306

10 - 8

چهارشنبه

4/11/96

 

 

ترم چهارم (ادبیات 11)– مهر 96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 11

1

جنبه های نمایشی در ادبیات فارسی(2)

2

تخصصی

دکتر خبری

303

12 – 10

پنجشنبه

23/10/96

2

مبانی نقد ادبیات نمایشی(2)

2

تخصصی

دکتر عباسی

305

10 - 8

پنجشنبه

25/10/96

3

بررسی نظریه های جدید در ادبیات نمایشی معاصر

2

تخصصی

دکتر آزاد

303

16- 14

پنجشنبه

27/10/96


برنامه آموزشی رشته تولید سیما

 

ترم اول (تولید24) –  مهر96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 11

1

ارتباط  جمعی

2

جبرانی

دکتر امیرکاوه

304

16 – 14

سه شنبه

3/11/96

2

روش تحقیق

2

جبرانی

دکتر زارعی

306

16- 14

چهارشنبه

1/11/96

3

تهیه کنندگی برای تلویزیون

3

تخصصی

دکتر پاسدار

305

12 – 8

چهار شنبه

4/11/96

4

شناخت ابزار درتلویزیون و سینما

2

اختیاری

دکتر میرغیاثی

305

12- 10

سه شنبه

24/10/96

5

تولید تلویزیونی

2

جبرانی

استاد صالحی زاده

306

18- 16

چهارشنبه

23/10/96

6

مخاطب شناسی

2

تخصصی

دکتر اکبری

305

10 – 8

سه شنبه

26/10/96

 

  

ترم دوم (تولید 23) –  مهر96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 11

1

دین و رسانه

2

جبرانی

دکتر اکبری

306

13 - 11

سه شنبه

1/11/96

2

برنامه سازی تلویزیونی پیشرفته(1)

3

تخصصی

دکتر دهقانپور

307

19 – 14

سه شنبه

30/10/96

3

سمینار رسالت صدا و سیما

2

اختیاری

دکتر متقی زاده

306

12 - 10

دوشنبه

3/11/96

4

جامعه شناسی هنر و ارتباطات

3

تخصصی

دکتر پرهیزکار

306

11- 8

سه شنبه

26/10/96

5

کارگاه پایان­نامه نویسی

2

جبرانی

دکتر حسنی

306

10 - 8

دوشنبه

23/10/96

6

زبان انگلیسی عمومی

2

جبرانی

دکتر معافی

306

16- 14

دوشنبه

24/10/96

 

ترم چهارم (تولید 22) – مهر96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 14

1

برنامه سازی تلویزیونی پیشرفته(3)

3

تخصصی

دکتر عطریان

307

13- 8

دوشنبه

23/10/96

2

جامعه شناسی هنر و ارتباطات

3

تخصصی

دکتر متقی زاده

307

17- 14

دوشنبه

26/10/96

 

ترم سوم (شبانه4) – مهر96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 14

1

زبان تخصصی

2

جبرانی

دکتر معافی

306

10 - 8

پنجشنبه

3/11/96

2

برنامه سازی تلویزیونی پیشرفته(2)

3

تخصصی

دکتر پاسدار

305

19- 14

چهارشنبه

1/11/96

3

بررسی و تحلیل آثار تلویزیونی

3

تخصصی

دکتر میرخندان

305

11- 8

چهارشنبه

26/10/96

4

مبانی فیلمنامه نویسی

2

جبرانی

دکتر داودآبادی

306

16 – 14

پنجشنبه

23/10/96

5

سمینار حکمت و هنر اسلامی

2

اختیاری

دکتر حسنی

306

12- 10

پنجشنبه

24/10/96

 

رشته علوم ارتباطات اجتماعی

 

ترم اول دوره 17- مهر 96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

نام استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 14

1

مبانی ارتباطات جمعی

2

پیشنیاز

دکتر پویا

307

18 – 16

شنبه

23/10/96

2

افکار عمومی و مخاطب شناسی

2

پیشنیاز

دکتر اکبری

307

12 - 10

شنبه

25/10/96

3

دین و رسانه

2

پیشنیاز

دکتر میرخندان

307

18 – 16

یکشنبه

27/10/96

4

مبانی برنامه سازی رادیو و تلویزیون

2

پیشنیاز

دکتر صالحی زاده

307

16 – 14

یکشنبه

2/11/96

5

کاربرد آمار در پژوهش های ارتباطی

2

تخصصی

دکتر صالحی

307

16 – 14

شنبه

30/10/96

6

زبان انگلیسی عمومی

2

پیشنیاز

دکتر ماهری

307

10 – 8

شنبه

4/11/96

7

کلیات روش تحقیق در علوم ارتباطی

2

پیشنیاز

دکتر گودرزی

307

12 - 10

یکشنبه

3/11/96

 

ترم دوم دوره 16 مهر 96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

نام استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 14

1

کاربرد نرم افزار های کامپیوتری در   پژوهش های ارتباطی

2

تخصصی

دکتر هرمزی زاده

307

10 – 8

پنجشنبه

25/10/96

2

نظریه ها و مفاهیم ارتباطات اجتماعی

3

تخصصی

دکتر امیرکاوه

307

17 – 14

چهارشنبه

27/10/96

3

مبانی پژوهش در ارتباطات جمعی

3

تخصصی

دکتر پویا

307

11 – 8

چهارشنبه

23/10/96

4

جامعه شناسی تبلیغات

3

اختیاری

دکتر قنبری نیک

307

17 – 14

پنجشنبه

30/10/96

5

زبان انگلیسی تخصصی

2

پیشنیاز

دکتر یزدیان

307

12 - 10

پنجشنبه

2/11/96

 

ترم سوم دوره 15- مهر96

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد

نوع واحد

نام استاد

شماره کلاس

ساعت

روز کلاس

تاریخ امتحان

ساعت: 14

1

تحلیل محتوای پیام های ارتباطی

3

تخصصی

دکتر پویا

304

11 – 8

پنجشنبه

23/10/96

2

ارتباطات و توسعه

3

تخصصی

دکتر آذربخش

304

17 – 14

چهارشنبه

27/10/96

3

مبانی حقوق بین المللی ارتباطات

3

تخصصی

دکتر اکبری

304

17 – 14

پنج شنبه

25/10/96

4

گارگاه پایان نامه نویسی

2

پیشنیاز

دکتر گودرزی

304

19- 17

چهارشنبه

30/10/96

5

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات جمعی

3

اختیاری

دکتر امیرکاوه

308

11 – 8

چهارشنبه

2/11/96

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت شده توسط : مدیر سایت

نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.